۱۳۸۷ آبان ۱۱, شنبه


علیه آخوندها سخن می گویم:

ایران مال ایرانیه! آخوند باید گم بشه!

آخوند باید گم بشه!

عکس هایی از نمایشگاه نقاشی من و برادرم

در آلمان

17.4.07 032 von Ihnen.


17.4.07 077 von Ihnen.


17.4.07 103 von Ihnen.


17.4.07 074 von Ihnen.


17.4.07 118 von Ihnen.


17.4.07 028 von Ihnen.


17.4.07 022 von Ihnen.


17.4.07 012 von Ihnen.

۷ نظر:

کیانوش رشیدی گفت...

زرتشت مهربان!

تو و اسویاتوسلاو را می بوسم.
همیشه شاد و خندان باشید.

عمو کیانوش

به سوي ازادي گفت...

زرتشت عزيز دوستت دارم از ديدن وبلاگت خوشحال شدم و به اميد ازادي ايران با هم هم پيمان مي شويم راستي چه اسم زيبايي داري به پدر و مادرت به داشتن عزيزي چون تو تبريك مي گويم
شاد و پيروز باشي
http://freedomvatan.blogspot.com/2009/02/7.html
زرتشت 7 ساله مرد كوچك و وبلاگنويس مبارز راه ازادي

parisa گفت...

zartosht jan az inke pedaro madarat to ra ingone tarbiat kardeand
az khodaye mehraban sepazgozaram ..shoma savade khandan va neveshtan be farsi darid? ya pedare mohtaram virayesh mikonand.

در باره ی من: گفت...

مرسی از اینکه برای من پیام گذاشتید.

من هم به شما عموها و خاله های خوب و مهربونم که برای آزادسازی ایران از دست آخوندهای دزد و بدجنس مبارزه می کنید،افتخار می کنم.

خاله پریسا!

شوربختانه من هنوز نمی تونم فارسی بخونم و بنویسم.من فعلا تنها بزبان آلمانی می تونم بخونم و بنویسم.اما به دو زبان فارسی و روسی می تونم حرف بزنم.از سال دیگه در همین آلمان به کلاس زبان فارسی خواهم رفت.

من چیزهایی رو که می خوام بنویسم،به بابا می گم،و بابا اون ها رو تو وبلاگ می آره.البته من می تونم اون ها رو به خط لاتین هم بنویسم.

باز هم مرسی از اینکه به وبلاگ من سرزدید.

به امید دیدار

خدانگهدار

parisa گفت...

elahi ghorbonet beram,kalameye shorbakhtane chize khobi nabod ke baba be kar bordan.be omide yazdane pak be zodi farsi ham yad migiri.az vaghti webloget ro didam tasmim gereftam be weblogam bishtar sar bezanam va nagoftehaye delam ro benevisam.rastesh adamhaye kami ro didam ke ghabel bashan adam barashon harf bezane.shoma ham yekishon hasti.payande bashi

زرتشت گفت...

خاله پریسا!

با درود.

دیروز یه سورپریز برای بابام داشتم،و اون اینکه شماره های فارسی رو از یک تا سه براش نوشتم.بابام پرسید اینها رو از کجا یاد گرفتی؟گفتم :از تو کامپیوتر،از یکی از سایت های کودکان بزبان فارسی.

بابام خوشحال شد و نوشتن شماره های فارسی تا ده رو بمن یاد داد.حالا من می تونم از ۱۰ ـ۱ رو بفارسی بنویسم.

بابا به من گفت که مطمئنه که عمو نوروز بخاطر این سورپریز برای من یه هدیه ی خیلی خیلی خوبی می آره.من هم حالا منتظرم که نوروز هرچه زودتر بیاد تا عمو نوروز برام هدیه بیاره.

خاله پریسا!

بابام همیشه به من می گه شوربختانه این روزها تعداد انسان های خوب در جهان خیلی زیاد نیست.اون می گه در گذشته تعداد انسان های خوب در جهان خیلی بیشتر بود.همیشه هم یه ترانه ای رو می خونه که می گه:

"می گن این دنیا دیگه مثل قدیما نمیشه

دل این آدما زشته،دیگه زیبا نمیشه،

اون بالا باد داره زاغ ابرارو چوب می زنه

اشک این چشما زیاده،ولی دریا نمیشه

غم تنهایی اسیرت می کنه

تا بخوای بجُنبی پیرت می کنه..."

خاله پریسا!

من دوست دارم این آخوندها هرچه زودتر از ایران بیرون برن تا ایرانی ها شاد بشن،و یه کاری بکنن که تعداد انسان های خوب در جهان بیشتر از تعداد انسان های بد بشه.

خدا نگهدار!

حميدرضا زارع گفت...

سلام من یه مسلمان هستم. از شهرستان مرودشت. ما اینجا امشب تخت جمشید جشن یلدا(چله) داریم.خوشحالم که هم نام یکی از پیامبران الهی ما هستی. و یلدا رو به خانواده ات تبریک میگم.
همه چیز وبلاگت خوبه.
اما امیدوارم به آیین زرتشت عمل کنی
جایی ندیدم زرتشت پیامبر از دشمنی با ادیان دیگر حرفی زده باشد. ما مسلمون ها که از ادیان الهی دیگر به نیکی یاد میکنیم. محبت در دل همه خداپرستان وجود داره و نه من بلکه همه مردم و حتی روحانی های دین اسلام به زرتشت پیامبر احترام میذارند
واقعیت رو میشه فهمید اما مطمئنی حقیقت رو بدونی؟